CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

  • Biuro
  • _Czym się zajmujemy

Projekty Architektoniczne

Oferujemy kompleksową obsługę architektoniczną inwestycji budowlanych od etapu wstępnej koncepcji, przez fazę budowlaną, do etapu wykonawczego i nadzoru na budowie. Posiadamy niezbędne doświadczenie w realizacji obiektów mieszkalnych oraz użyteczności publicznych, a także przebudów budynków zabytkowych. Projektowaliśmy w Szwecji, Londynie, Dublinie oraz w Warszawie. Działamy zarówno w zakresie architektury, jak i wnętrz. Naszym atutem jest jakość projektu na każdym etapie realizowanego przedsiewzięcia.

oferta

Profesjonalna koordynacja projektowa

Nasze projekty powstają w oparciu o trójwymiarowe modele 3D z których jesteśmy w stanie tworzyć kompleksową dokumentację wielobranżową w technologii BIM. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi branżystami i technologami. Wspólnie tworzymy zespół specjalistów, zdolny do tworzenia wyjątkowych projektów.

oferta

Budynki mieszkalne

Projektujemy budynki mieszkalne zarówno duże założenia deweloperskie, jak i indywidualne domy i rezydencje. Poza atrakcyjną formą architektury, zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalne układy przestrzenne mieszkań.

Budynki użyteczności publicznej

Zajmujemy się również budynkami administracyjnymi, biurowymi oraz przemysłowymi. Projektujemy je z uwzględnieniem wszelkich wymogów funkcjonalnych, wyposażenia technicznego i instalacyjnego.

Wnętrza

Opracowujemy wnętrzarskie projekty wykonawcze mieszkań oraz przestrzeni biurowych.