projekty i realizacje

Projekt stanowiska recepcji w budynku biurowym w Warszawie - realizacja 2008 r.

Założeniem projektowym było stworzenie nowoczesnej recepcji, która w ciekawy sposób nawiązywałaby do bryły i użytych materialów w budynku, w którym się znajduje.
Ideą było stylistyczne i funkcjonalne połączenie dwóch stref, przestrzeni zewnętrznej - szklane patio z charakterystyczną elewacją oraz wewnętrznej wejściowej - recepcji wraz z poczekalnią. Użyty materiał to piaskowane szkło, MDF z powłoką sztucznego tworzywa PMMA oraz oświetlenie LED.

Więcej

Projekt wnętrz pomieszczeń biurowych w Warszawie - realizacja 2011 r.

Wnętrza dla firmy Ford zostały tak zaprojektowane, aby w sposób jednoznaczny podkreślić charakter działalności firmy i jej wieloletnią obecność na rynku.
W każdej z sal konferencyjnych zastosowano stylizowane umeblowanie oraz różnorodne tematycznie fototapety na ścianach. Dzięki temu każde pomieszczenie ma swój indywidualny charakter i opowiada inną historię z działalności firmy.

Więcej

Projekt wnętrza pomieszczenia recepcji w budynku biurowym w Warszawie - realizacja 2011 r.

Zaprojektowana strefa wejściowa wraz z recepcją i poczekalną, poprzez swój charakter ma podkreślić nowoczesny wizerunek firmy. Kolorami dominującymi we wnętrzu są firmowe odcienie granatów i bieli. Takie zastosowanie kolorystyki w sposób jednolity ma nawiązywać do wizerunku marki firmy, która w ten sposób jest bardziej rozpoznawalna.

Projekt wnętrza przestrzeni komercyjnej - realizacja 2012 r.

Wnętrze powierzchnii handlowej sklepu niemieckiej firmy odzieżowej zostało zaprojektowane zgodnie ze standardami obowiązującymi dla dużych firm sieciowych. Sklep o powierzchni ok. 1500 m2 mieści się w nowym centum handlowym w Szczecinie.

Projekt wnętrza łazienki w budynku mieszkalnym w Gdyni - realizacja 2013 r.

Zadaniem projektowym było stworzenie pomieszczenia WC dla mężczyzny. Chłodna tonacja kolorystyczna i eleganckie wykończenie materiałowe łazienki, utrzymanej w szarościach i drewnie, nawiązuje stylistyką do minimalistycznego stylu skandynawskiego.

Więcej

Projekt wnętrza łazienki w budynku biurowym w Warszawie - realizacja 2012 r.

Projekt publicznej łazienki dla pracowników dużego zespołu biurowego miał zostać utrzymany w monochromatycznych barwach - czerni i bieli. Wyzwaniem projektowym okazało się odpowiednie harmonijne wyważenie kolorów, by kompozycja w całości była spójna.

Więcej

Projekt wnętrza łazienki w budynku mieszkalnym w Dublinie - realizacja 2010 r.

Projekt łazienki powstał w ramach większego projektu wnętrz pomieszczeń rezydencji w anglosaskim stylu wiktoriańskim.
Właścicelowi zależało na utrzymaniu tradycyjnego wystroju wnętrza, które podkreślałoby reprezentacyjny charakter rezydencji i wieloletnią tradycję kultywowaną przez jego rodzinę od wielu pokoleń. Łazienka została zaprojektowana dla właściciela i jego żony i mieści się w części prywatnej obiektu.

Projekt zabudowy meblowej garderoby w budynku mieszkalnym w Dublinie - realizacja 2010 r.

Projekt garderoby powstał jako część większego opracowania projektowego wnętrz rezydencji w stylu wiktorianskim.
Wnętrze zaprojektowano w tradycyjnym wystroju, które pokreślają reprezentacyjny charakter rezydencji. Garderoba mieści się strefie prywatnej rezydencji, obok łazienki i sypialni.

Projekt wnętrza mieszkania w Sopocie - w trakcie realizacji 2013 r.

Zaprojektowane wnętrze mieści się starej kamienicy 1920 roku, typowej dla budynków górnego Sopotu.
W pomieszczenich dawnych piwnic właściel, chciał stworzyć przytulne mieszkanie dla trzyosobowej rodziny.
Na 40 m2 udało się zaprojektować przestronną kuchnię, salon połączony z sypialnią i pokój dla dziecka utrzymany w skandynawskiej estetyce.

Więcej

Projekt wnętrza łazienki w budynku mieszkalnym w Gdyni - w trakcie realizacji 2013 r.

Łazienka o łącznej powierzchni ok. 5 m2 zaprojektowana w kolorystyce morskiej, białej i różnych odcieniach grafitu. Zastosowano półki i szafki chowane za białymi panelami z laminatu, które ułatwiają organizację i utrzymanie porządku w pomieszczeniu, mleczna szybę oddzielająca wannę , prostą i elegancką półkę na kosmetyki z oświetleniem LED, nagłośnienie audio w suficie podwieszanym i ozdobny kinkiet z ciekawym efektem świetlnym.

Więcej

Projekt pasażu w hallu wejściowym dziedzińca budynku hotelowego w Warszawie - realizacja 2012 r.

Dziedziniec wewnętrzny jest częścią budynku wpisanego do rejestru zabytków. Pasaż w hallu wejściowym jest jednym z dwóch głównych wejść prowadzących do niego. W projekcie zastosowano płytki ceramiczne na posadzce o wzorze stylistycznie nawiązującym do estetyki budynku oraz nawierzchnii wokół obiektu. W ten sposób można było ciekawie połączyć strefę prywatną dziedzińca ze strefą zewnetrzną.

Projekt strefy wejściowej w budynku hotelowym w Warszawie - realizacja 2012 r.

Na projekt strefy wejściowej składało się opracowanie funkcjonalne, materiałowe i technologiczne przestrzeni recepcji, klatki schodowej oraz strefy windowej. Połączenie w aranżacji kamienia oraz drewna oraz zastosowanie charakterystycznych detali, takich jak np. stylizowany emblemat w stalowej balustradzie, nadaje wnętrzom eleganckiego charakteru i estetycznie nawiązuje do zabytkowego charakteru budynku.

Projekt wnętrza strefy komunikacji w budynku hotelowym w Warszawie - realizacja 2012 r.

Opracowanie projektowe przestrzeni wind stanowi część projektu głównej strefy wejściowej.
Zastosowanie zdobionych paneli drewnianych, profilowanych gzymsów oraz wyeksponowanie cegły na ścianach podkreśla zabytkowy charakter budynku i jego klasycyzujący styl.

Więcej

Projekt wnętrza pomieszczeń komercyjnych - ekspozycja towaru w obiekcie sportowym w Poznaniu - realizacja 2013 r.

Przestrzeń ekspozycyjna Amica Showroom powstał w pomieszczeniach pod nowo zaprojektowanym stadionem INEA w Poznaniu. W skład nowych pomieszczeń wchodziły sala ekspozycyjna, sala konferencyjna, recepcja, pomieszczenia socjalne oraz powierzchnia biurowa. Głównym zadaniem było stworzenie identyfikacji wizualnej dla poszczególnych pomieszczeń i pokazanie ich na wizualizacjach.

Więcej